Fotowoltaika

Najlepszy moment jest dziś

Każdy dzień bez instalacji fotowoltaicznej oddala Cię od dnia w którym inwestycja sama się spłaci. Rządowe programy i presja polityczna na zwiększenie mocy w źródłach OZE sprawiają, że jest to na prawdę dobry czas na zainwestowanie we własną elektrownię.

Cena energii

Prąd w Polsce produkowany jest głównie z węgla. Proces jego wydobycia oraz transportu powoduje, że ceny energii rosą nieustannie od lat i nic nie wskazuje na to by coś miało się zmienić.

Inwestycja na lata

Dobry gospodarz myśli o przyszłości. Dobre komponenty i fachowy montaż zapewnią długie lata wolne od wysokich opłat za energię.

Jakość powietrza

Kiepska jakość powietrza daje się nam we znaki i odbija się na naszym zdrowiu. Jedna instalacja fotowoltaiczna tego nie zmieni jest to natomiast słuszny krok nie tylko finansowy. Po dachu można poznać, gdzie dba się o jakość środowiska w którym wszyscy żyjemy.

Korzystne podwyżki

Z fotowoltaiką podwyżki nie są Ci straszne. Im wyższa jest cena energii tym większą wartość ma prąd z twojej elektrowni.

Bezpieczeństwo

Tradycyjne źródła energii uzależniają nas od łańcucha dostaw. Często surowce transportowane są zza granicy. Łatwo więc o problemy w dostawach czy zwiększone ceny. Fotowoltaika częściowo chroni nas przed takimi zagrożeniami.

"Nawet najlepsze podzespoły zamontowane w nieodpowiedni sposób mogą okazać się wadliwe i niebezpieczne. Oszczędzanie pieniędzy na właściwym montażu i audycie powykonawczym często skutkuje usterkami, których naprawa pochłania dużo więcej pieniędzy niż można ich zaoszczędzić."
DZIAŁ PV

Korzyści

Oszczędności

Fotowoltaika to świetna inwestycja! Spłaca się w kilka lat po czym daje duże zyski w postaci darmowej energii.

Bezpieczeństwo

Posiadając własne źródło prądu zabezpieczasz się przed dalszym wzrostem cen u operatora.

Ekologia

Instalacja fotowoltaiczna to dobry krok do poprawy jakości życia dla Ciebie i Twoich bliskich.

Dlaczego My?

To co nas wyróżnia

Profesjonalizm

Dobry montaż to podstawa inwestycji fotowoltaicznej. Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt i uprawnienia ale i zaplecze inżynierskie. Dzięki temu nasze wykonania są zawsze bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami.

Tylko najlepsze komponenty

W trosce o naszych klientów, nie oszczędzamy na żadnym z elementów instalacji. Współpracujemy tylko z uznanymi producentami których wyroby są godne zaufania.

Wykwalifikowana kadra

Nasze ekipy składają się z doświadczonych elektryków i mechaników. Nie dopuszczamy do montażu przypadkowych osób ponieważ wiemy, że jest to najbardziej istotny punkt inwestycji.

Proste kroki

1

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy w celu przekazania nam niezbędnych informacji do złożenia oferty montażu instalacji fotowoltaicznej.

2

Zapoznaj się z ofertą, która zostanie przygotowana w oparciu o szczegółowy audyt budynku.

3

Po podpisaniu umowy ustalimy termin wykonania montażu twojej elektrowni fotowoltaiczej.

4

Ciesz się pracującą instalacją, która będzie przynosiła Ci oszczędności przez długie lata!

Wykonania

Instalacje fotowoltaiczne naszych klientów

Wycena instalacji

Zostaw nr tel skontaktujemy się z tobą w celu sporządzenia spersonalizowanej oferty

Kontakt

  • 723 775 050
  • jacek.gneza@mtmprojekt.eu

Usługi dodatkowe

Audyt

Przeprowadzamy audyty przed i po montażowe sprawdzając możliwość i poprawność wykonania instalacji. Całość kończy się raportem wskazującym ewentualne usterki i wskazówki eksploatacyjne.

Projekt

Wykonujemy zarówno projekty budowlane jak i wykonawcze w dowolnym zakresie. Od prostego rozmieszczenia paneli do całego projektu wraz z opisem technicznym.

Doradztwo

Świadczymy usługi polegające na doradztwie w zakresie wyboru paneli, falowników oraz reszty osprzętu zarówno dla mikro instalacji jak i dla farm fotowoltaicznych. Przygotowujemy raporty przewidywanych uzysków oraz dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne dla danej inwestycji.

Obsługa posprzedażowa

Wykonujemy naprawy usterek montażowych oraz wymiany uszkodzonych elementów instalacji fotowoltaicznej.

ul. Karola Miarki 11
44-189 Wilcza
biuro@mtmprojekt.eu

Informacje

  • REGON: 241112488
  • NIP: 969 154 03 23
  • KRS: 0000445040