Fotowoltaika

 • Najlepszy moment jest dziśKażdy dzień bez instalacji fotowoltaicznej oddala Cię od dnia, w którym inwestycja sama się spłaci. Rządowe programy i presja polityczna na zwiększenie mocy w źródłach OZE sprawiają, że jest to naprawdę dobry czas na zainwestowanie we własną elektrownię.
 • Cena energiiPrąd w Polsce produkowany jest głównie z węgla. Proces jego wydobycia oraz transportu powoduje, że ceny energii rosą nieustannie od lat i nic nie wskazuje na to, by coś miało się zmienić.
 • Inwestycja na lataDobry gospodarz myśli o przyszłości. Dobre komponenty i fachowy montaż zapewnią długie lata wolne od wysokich opłat za energię.
 • Jakość powietrzaKiepska jakość powietrza daje się nam we znaki i odbija się na naszym zdrowiu. Jedna instalacja fotowoltaiczna tego nie zmieni, jest to natomiast słuszny krok nie tylko finansowy. Po dachu można poznać, gdzie dba się o jakość środowiska, w którym wszyscy żyjemy.
 • Korzystne podwyżkiZ fotowoltaiką podwyżki nie są Ci straszne. Im wyższa jest cena energii, tym większą wartość ma prąd z twojej elektrowni.
 • BezpieczeństwoTradycyjne źródła energii uzależniają nas od łańcucha dostaw. Często surowce transportowane są zza granicy. Łatwo więc o problemy w dostawach czy zwiększone ceny. Fotowoltaika częściowo chroni nas przed takimi zagrożeniami.

 

 

"Nawet najlepsze podzespoły zamontowane w nieodpowiedni sposób mogą okazać się wadliwe i niebezpieczne. Oszczędzanie pieniędzy na właściwym montażu i audycie powykonawczym często skutkuje usterkami, których naprawa pochłania dużo więcej pieniędzy niż można ich zaoszczędzić."

DZIAŁ PV

 

 


Korzyści


Oszczędności

Fotowoltaika to świetna inwestycja! Spłaca się w kilka lat po czym daje duże zyski w postaci darmowej energii.

 

Bezpieczeństwo

Posiadając własne źródło prądu zabezpieczasz się przed dalszym wzrostem cen u operatora.

 

Ekologia

Instalacja fotowoltaiczna to dobry krok do poprawy jakości życia dla Ciebie i Twoich bliskich.

 


 

 

 

 

 

 

To co nas wyróżnia

 • ProfesjonalizmDobry montaż to podstawa inwestycji fotowoltaicznej. Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt i uprawnienia ale i zaplecze inżynierskie. Dzięki temu nasze wykonania są zawsze bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami.

 

 • Tylko najlepsze komponentyW trosce o naszych klientów, nie oszczędzamy na żadnym z elementów instalacji. Współpracujemy tylko z uznanymi producentami których wyroby są godne zaufania.

 

 • Wykwalifikowana kadraNasze ekipy składają się z doświadczonych elektryków i mechaników. Nie dopuszczamy do montażu przypadkowych osób ponieważ wiemy, że jest to najbardziej istotny punkt inwestycji.

Proste kroki

1

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy w celu przekazania nam niezbędnych informacji do złożenia oferty montażu instalacji fotowoltaicznej.

2

Zapoznaj się z ofertą, która zostanie przygotowana w oparciu o szczegółowy audyt budynku.

3

Po podpisaniu umowy ustalimy termin wykonania montażu twojej elektrowni fotowoltaicznej.

4

Ciesz się pracującą instalacją, która będzie przynosiła Ci oszczędności przez długie lata!


Wykonania

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE KLIENTÓW

 

fotowoltaika01
fotowoltaika03
fotowoltaika02
fotowoltaika01 fotowoltaika03 fotowoltaika02

 

 

 

 

 

 

Usługi dodatkowe

 • AudytPrzeprowadzamy audyty przed i po montażowe sprawdzając możliwość i poprawność wykonania instalacji. Całość kończy się raportem wskazującym ewentualne usterki i wskazówki eksploatacyjne.
 • ProjektWykonujemy zarówno projekty budowlane jak i wykonawcze w dowolnym zakresie. Od prostego rozmieszczenia paneli do całego projektu wraz z opisem technicznym.
 • DoradztwoŚwiadczymy usługi polegające na doradztwie w zakresie wyboru paneli, falowników oraz reszty osprzętu zarówno dla mikro instalacji jak i dla farm fotowoltaicznych. Przygotowujemy raporty przewidywanych uzysków oraz dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne dla danej inwestycji.
 • Obsługa posprzedażowaWykonujemy naprawy usterek montażowych oraz wymiany uszkodzonych elementów instalacji fotowoltaicznej.